Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Dea Arduinna

Novinky / New

2.11. 2013  Štěnátka mají již 8 týdnů , jsou načipovaná, naočkovaná, odčervená. Stále hledáme nový domov pro dvě krásné fenky.  Nové fotky naleznete ZDE

 

30.9.2013 Štěnátka oslavily jeden měsíc a byli se podívat poprvé venku. Fotky zde.

 

 

31.8.2013  V nočních hodinách se narodil náš vrh C - 2 pejsci a 4 fenky .  Štěnátka i Cheyenne jsou v pořádku a mají se čile k světu. Vice fotek zde.

 

 

25.8.2013 Začátkem září očekáváme narození štěnátek Anglického setra ze spojení Multi CH. Connemara's Cheyenne a InterCH´Danger Shahrastani. V případě zájmu nás můžete už nyní kontaktovat.

 

17.8.2013 Jsme se zůčastnili MVP v Bratislavě. Poprvé v mezitřídě se předvedl Setík - Big- Ben , který od rozhodčího J. Pála získal pěkný posudek a ocenění  V1 CAC , Gulliver ve třídě otevřené získal V3. 

 

28.7.2013 Se konala KV Žebětín na které měl svoji výstavní premiéru náš odchovánek Brill. Ve třídě mladých získl krásný posudek a ocenení Výborný 1 , vítěz třídy mladých.  

 

23.7. 2013 Nám přišla krásná zpráva od majitelky Baliho - Bialeyho který podstoupil vyštetření DKK s výsledkem 0/0 .

 

15.6.2013 Cheyenne začala hárat. Pokud bude vše probíhat v pořádku, koncem srpna budeme očekávat velmi nadějný vrh anglických setrů po exterierově i pracovně excelentních rodičích. Multi.Ch. Connemara's Cheyenne a Inter.Ch. Danger Shahrastani. 

 

14.6.2013 Přišla nám skvělá zpráva od majtelů Setíka - Big Bena, který  podstoupil vyšetření DKK. Výsledek je 0/0. Čímž splnil další podmínku pro uchovnění. Máme z toho velkou radost a majtelům moc gratulujeme. 

 

11.5.2013 V krásném prostředí Slavkovského zámku se konala již tradiční Klubová výstava MSKAO.  Svoji velkou premiéru měl Big-Ben (Setík), který ve třídě mladých získal krasný posudek a známku V3.  Ve třídě pracovní získala naše Beauty V1, CAC a Aphordithé V2, res. CAC , čímž ukončila CH CZ. Ve třídě čestné se byla ukázat Cheyenne, která od paní rozhodčí T. Urek, dostala krasný posudek. 

 

 

 

 

30.3.2013 Mona dnes oslavila své 3 týdny života. Pomalu začínáme přikrmovat i maso a granule. Mona roste jako z vody a objevuje svět kolem sebe. 

 

 

9.3.2013 Se narodil náš první vrh Irských setrů,  bohužel byl porod komplikovaný, takže Zany musela podstoupit císařský řez, kde doktor zjistil že jsou již 4 štěnata mrtvá a tak jsme si domů odvezli 3 malé zrzečky 1 peska a 2 holčičky.  Pejsek neměl vyvinutý sací reflex a brzy uhynul, bohužel do týdne uhynula i 1 fenka na zánět plic. Po operaci ztratila Zany mléko a tak jsme musely zastoupit její roli matky.  Naše jediná holčička má už 14 dní a tak doufáme, že všechno zlé je již za námi,  pokud bude všechno v pořádku fenka zůstane v naší CHS a její jméno je Anck-su-namum alias Mona.  

 

2.-3. 2. 2013 V tento den se konala MVP DuoCACIB v Brně. Svoji velkou premiéru měl náš ochovánek  Bailey, který poprvé mohl nastoupit do třídy mladých. V sobotu zístkal od pana rozhodčího Bučka ( SK) -  VD a v neděli od pana rozhodčího Stanovského (SK) - V1 , CAJC, jun. BOB.  Majtelce mooc gratulujeme !! 

 

 

26.1.2013 Se za námi přijel podívat náš odchovánek Big- Ben ( Setík ) se svými páníčky. Vyrost z něj velmi nadějný pes se kterým se časem  budeme potkávat i na výstavě. 

 

23.1.2013  Odjel náš Žampy - Beautyfull Dream - do nového doma k Praze, kde mu bude dělat společnost fenka Irského setra a Labradora. Přejme mu i páničkovi hodně společných radostí.

 

8.1.2013  Proběhlo úspěšné krytí naší Zandy, jako krycího psa jsme si vybraly krásného a pracovně úspěšného psa Dora z Hosteckých vrchů.  Nyní čekáme jen na potvrzení březosti.

 

 

 

26.12.2012 Nás velmi potěšila návštěva našeho odchovánka Brilla s páničky. Strávili jsme krásné odpoledne na procházce, kde se kluci pořádně vyřádili. 

 

 

 

20.10.2012 Jsme se zučastnily MVP v Komarnu - ve třídě pracovní získal Gulliver ocenění V1 CAC, res. CACIB a Cheyenne V1 CAC, res. CACIB. Ve stejný den se konala i Klubová výstava pro setry a pointry na kterou byla přihlášená Aphrodithé, která si odnesla krásný posudek a V2 res. CAC.

29.9.2012 MVP Tulln - Gulliver třída pracovní V1 CACA. Cheyenne se tolik nedařilo, získala VD.

 

22-23.9.2012  Krásný víkend jsme strávili na výstavě v Srbsku, která se zučastnil náš Gulliver a Cheyenne.  V sobotu se konala NVP v Sombor , kde Gulliver získal v třídě pracovní V1 CAC, BOB a Cheyenne V1 CAC. V odpoledních soutěžích získali titul nejkrásnější pár a Gulliver v VII skupině vyhrál BIG III.


V neděli na MVP v Bačka Topola získali oba V1 CAC , res. CACIB, čímž splnily podmínky pro udělení titulu Šampion Srbska.

13.9.2012 Přisly nám nové fotky našich odchovánků z vrhu B, fenky Bonny a pejska Baileyho. Rostou z nich krásní setříci. 

Fenka Bonny

Pejsek Bailey

Náš Žampy - Beautyfull Dream 

 

25.8.2012 V tento den se konala MVP v Mladé Boleslavi.  Přihlášený byl pouze Gulliver, který v mezitřídě získal ocenění V1 CAC. 

 

18-19.8.2012 Tento slunečný víkend jsem strávily v Bratislavě, kde se konala MVP 2x CACIB Bratislava.  V sobotu posuzoval pan rozhodčí Stanvský a náš Gulliver si od něj z třídy pracovní odnesl pěkný posudek a ocenění V1 , CAC. Druhý den posuzoval pan rozhodčí Korič a ze stejné třídy si Gulliver  získl V1, CAC, CACIB i BOB a v odpoledních soutěžích se mu podařlo získal i titul BIG III

 

21.7.2012 Se konala krajská výstava psů v Brně - Žebětíně. Aphrodithé získla ve třídě pracovní V1, vítěz třídy, Krajský vítěz a náš Gulliver v mezitřídě V1 , vítěz třídy

 

23.7.2012 Dnes nám přišel moc milý mail od páníčku Big-Bena ( Setíka), ten roste jako z vody a dělá majtelům velkou radost. 

 

 

25.6.2012 Někteří z našich odchovánků z vrhu B už odjeli do nových domovů. Věříme, že novým majtelům budou dělat  jenom samou radost.

pejsek Brilliant 

 

pejske Benito 

31.5.2012 Přišel nám moc milý mail od paní Skálové, majtelky fenky Arnamentia. Arny našla super rodinu, které dělá jenom radost. Společně s majtelkou se budou připravovat na lovecké zkoušky a doufáme, že ji potkáme na nějáké vystavě.

     

 

21.5.2012 Štěnátka nám krásně rostou a začínají pomalu objevovat svět kolem nich. Na fotky se můžete podívat ZDE   

19.5.2012  Nejkrásnější výstava v česku pořádaná MSKAO  se koná každý rok ve Slavkovském zámku. Tentokrát jsme měly přihlášeného nejen Gullivera ale také Cheyenne. Gulliverek ve třídě mladých získal V2 a cheyenne ve třídě vítězu V1 bez titulu. 

18.5.2012 Pozdě v noci jsme vyrazili na dlouhou cestu do Salzburgu, kde se letos konala světová výstava psů.  Ve třídě bylo s Gulliverkem nahášeno dalších 7 psů. Paní rozhodčí preferovala psy pracovní takže jsme dostali známku Velmi Dobrá. Moc děkujeme rodině Fialovým za možnost dopravy.

13.5.2012  V tento den se konala již tradiční klubová výstava ČPSK v Pannenských Břežanech. Gulliver  nastoupil ve třídě mladých spolu s dalšími třemi  psy. V této silné konkurenci nakonec získal krásný posudek od paní rozhodčí J. Bango  a titul V1 CAJC a v odpoledních soutěžích i titul BIS junior pes výstavy

 

5.5.2012  Jsme vyrazily na MVP do Prahy. Gulliver byl přihášený do třídy mladých , kde byl  oceněn známkou V1 bez titulu.

 

29.4.2012 MVP v Opoli  - Gulliverek nastoupil ve třídě mladých , kde si od Madarského rozhodčího - Szandor Szabo - odnesl krásný posudek a známku V1 CAJC 

 

 

29.4.2012  Dnes v noci se naše Beauty stala matkou 8 štěnat. Ve vrhu jsou 2 fenky a 6 pejsků.  Štěnata i Beauty se těší dobrému zdraví. 

 

 

 

14.4.2012 Sobotu jsme strávily na zkouškách vloh pořádaných OMS Brno - město. I přes nepřízeň počasí ( silný vítr) se podařilo všem přihlášeným psům zkoušky složit. Gulliver uspěl v první ceně s 207b/4.  Tím splnil jednu z  podmínek k uchovnění. Fotky najdete ZDE 

 

5.4.2012  Máme skvělou zprávu !! Na dnešním sonu se ukázalo, že naše fenka Beauty bude maminkou. Otcem štěnátek je CH. Iwanhoe Maxwell DAMA Krkonoše. Štěnata by se měla narodit koncem dubna.

 

24. - 25.3. 2012 se konala MVP v Nitře kde se podařilo našemu Gulliverovi dokončit jeho první junior šampionát. Po oba dva dny získal Gulliver krásné posudky a tituly CAJC v konkurenci s rakouským psem. V sobotu posuzovala paní H. Ahrens a v neděli pan M. Stanovský

 

 

3.-4.3.2012 O tomto víkendu, odjely do nových rodin poslední štěnátka. V sobotu pejsek Amon - Re, který bude bydlet nedaleko Prahy a v neděli fenka Arnamentia, kterou si vzala paní jako společníka na vyjíždky s koňmi a časem se s ni budeme potkávat na výstavách. 

 

 

26.2.2012 proběhlo úspěšné nakrytí naší Beauty. Jako krycího psa jsme si vybraly Andyho - Iwanhoe Maxwell DAMA Krkonoše.  Věříme, že z tohoto spojení budou štěnátka atraktivního zbarvení , vhodná na myslivost nebo výstavy. 

         X     

 

 

 

11.2.2012 Dnes odjely do nové rodiny bílo-oranžová  fenka Argena a po dlouhém vybírání nakonec i hnědo-bílá fenka Arthemis.  Přejeme holkám i novému majteli hodně loveckých uspěchů a trpělivosti při cvičení. 

 

 

5.2.2012  Se konala MVP DUO CACIB v Brně.  Přihlášen na tuto výstavu byl opět jenom Gulliver, který se předvedl ve třídě mladých. Od pana rozhodčího získal pěkný posudek a známku Výborná 1. Za foto moc děkujeme Darje Musilové.

 

 

 

 

 

28.1.2012 Po delší době jsme vyrazily na mezinarodí výstavu psů v Trenčíně.  Svoji premiéru ve třídě mladých měl náš Gulliverek, který si od pana rozhodčího Jurzy odnesl krásný posudek a ocenění V1,CAJC 

 

 

 

 

26.1.2012  Náš první vrh  má 7 týdnů, štěnátka mají za sebou tetování a první očkování.  Hledáme stále nový domov pro játrově bílo fenku a tricolor pejska. Štěnátka jsou vyrovnané klidné povahy s předpoklady pro myslivost  a výstavy. 

 

 

9.12.2011 Dnes v noci se narodil náš první vrh. Daisy se stala pyšnou matkou 3 fenek a 1 pejska.  Štěnátkům i Daisy se vede velmi dobře a doufáme, že budou zdraví a že nám budou dělat jenom radost! Fotky budou brzy na rajčeti...

 

 

 

19.11.2011 V nočních hodinách jsme vyrazily na dlouho cestu na MVP Kielce do Polska. Na tuto výstavu byla přihlášená pouze naše Cheyenne, která ve třídě pracovní získala od pana rozhodčího Jančíka V1 CWC a tím splnila poslední podmínku k udělení titulu POLSKÝ ŠAMPION !

   

 

 

 

 

1.10.2011 Máme nakryto !! Začátkem prosince očekáváme narození štěnátek ze spojení Daisy Morrison a Condor z Měšínského Hajenství !!

 

 

9.10.2011 Tento den jsme strávily na NVP v Polském Zabrze. Výstavy se zůčastnila ve třídě pracovní Cheyenne, která si odnesla titul CWC a velkou premiéru měl náš Gulliverek, který si od paní rohodčí Alenky Pokron odnesl krásný posudek a VN1 nejl. štěně !!  Za foto moc děkujeme Zuzce Nedavaškové

 

 

 

 

 

 

8.10.2011 Brzo ráno jsme vyrazily na MVP do Českých Budějovic.  Affynka se poprvé prezentovala ve třídě pracovní, paní rozhodčí Dvořáková ji velice pochválila a ocnenila znákmou V1 CAC, res. CACIB. Bohužel, po příjezdu domů nás čekala smutná zpráva, nejstarší členka naší smečky Jessi náhle zemřela...

 

 

17.9.2011 V tento den se konala Narodní výstava psů v Brně. Cheynne nastoupila ve sřídě šampionů a od pana rozhodčího dostala známku Velmi dobrá !!!

 

27.8.2011 Tento den jsme strávily na mezinárdní  výstavě psů v Mladé Boleslavi. Naše Cheyenne v třídě šampionů získala titul od pana rozhodčího p. Píbla

V2 res. CAC, res. CACIB a Aphrodithé získla ve třídě otevřené V1 CAC, res. CACIB

 

 

7.8.2011 Brzo ráno jsme vyrazili na speciální klubovou výstavu pořádanou Slovenským pointer a setter klubem.  Výstava se konala v krásném prostředí Kamenný mlýn blízko Trnavy.  Na výstavě se prezentovala pouze naše Cheyenne, která se poprvé představila ve třídě šampionů.  Cheyenne získala titul V1 CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY. V odpoledních soutežích spolu s Goldíkem výhráli nejkrásnější pár !! Za foto děkuji Zuzce Nedavaškové

 

 

25.06.2011 V tento den se konala MVP Intercanis Brno, na tuto výstavu jsme vzaly pouze naši Daisy. V velmi silné konkurenci feny z Blue Baltic's si Daisy odnesla krásný posudek a ocenění res. CAC. Za krásné předvedení děkuji Jitce Svobodové.

 

 

19.06.2011 Nedělní den jsme strávily na MVP v Rakouském Klagenfurtu. Aphrodithé poprvé nastoupila v třídě otervřené,  kde si vyběhala známku Velmi dobrá.

 

16.6.2011 Se rozrostla naše psí smečka o dalšího člena, stalo se jim stěně anglického setra, které k nám přiletělo z CHS Blue Baltic's.  Pejsek se jmenuje Blue Baltic's On A Glam Rock High ,, Gulliver".

 

28.5.2011 Se konaly zkoušky vloh  v OMS Nezamyslice, kterých jsme se zůčatnili s naší Daisy a  Aphrodithe.  I za nepřízně počasí, holky předvedly, že jsou dobří lovečtí psi a zkončily  s krásnými body. Daisy  získala 221b. a Aphrodithe 205b. Timto holky splnily poslední podmínku k uchovnění.

 

23.4.2011  Jsme v brzkých ranních hodinách vyrazily na MVP do Českých Budějovic. Oběma našim holkám se vedlo dobře.  Affy získla v mezitříde V1 CAC, res. CACIB. Cheyenne poprvé nastoupila do třidy otevřené a v silné konkurenci získala V 1 CAC, CACIB, BOB. V odpoledních soutěžích se ji podařlo vyhrát BIG II. Toutou výstavou splnila podmínky pro udělení titulu Český Champion !! 

                                                                                              

                                                                                                            

 

 

 

16.4.2011 OMS Brno-město v tento den pořádalo zkoušky vloh pro ohaře a malá plemena. Naše Cheyenne zde byla nahlášena pouze jako nahradník. Po přijezdu na místo se na nás usmálo štěstí a jeden z přihalšených psů nedorazil a tak Cheyenne dostala šanci ukázat své lovecké vlohy.  Honidba byla velmi dobře připravena a zazvěřena. Cheyenne šla mezi ohaři jako poslední ale i tak ukázala pevné vystaveni na srstnaté zvěři a od rozhodčích dostala  velkou pochvalu a 225b./ 4.

 

 

 

 

18.-19.3. 2011 Páteční den jsme strávily na Katowickém výstavišti, kde se konala MVP.  Na této výstavě se prezentovala naše Cheyenne, která nastoupila v mezitřídě a byla oceněna známkou V2. Druhý den, jsme se vydaly na  NVP do Slovenké Nitry, zde se Cheyenne dařilo o něco lépe, v mezitřídě získala pěkný posudek a V1 CAC.

 

 

27.2.2011 V tento den se konala MVP v Rakouském Grazu. Na tuto výstavu jela pouze naše Affy a tak jsme jeli společně s Jardou a Goldíkem. Affy nastoupila v mezitřídě a odnesla si od německé chovatelky a rozhodčí Bettiny Smith-Horn krásný posudek a V1 CACA. I Goldík ve třídě mladých získal V1 CAJC , a v odpoledních soutěžích vyhrál jun. BIG.

 

 

 24.2.2011 V tento den Heluška odcestovala do nové rodiny nedaleko od Ostravy.  Majteli se stali mladí manželé, kteří již vlastní Irského setra. S manželi Urdovými jsme stále v kontaktu, Heluška velmi rychle zkamarádila s novým setříkem a dělá paničkům jenom radost.

 

5-6.2.2011.  Letošní výstavní sezonu jsme zahájily na MVP v Brně.  Na této výstavě se prezentovala pouze naše Cheyenne v mezitřídě.  V sobotu posuzoval pan rozhodčí Kavčič ze Slovinska , u kterého si Cheyenne vyběhala svoje první VD 1.  Druhý den posuzovala jeho žena u které se nám vedlo už mnohem lépe, Cheyenne získala ze čtyř fen V1 CAC.

 

MÁME NAKRYTO !!!

3.2.2011  Jsme vyrazily s Beauty na cestu do Vidně. Po dlouhém rozhodování jsme si nakonec vybraly jako krycího psa, psa  paní Elisabeth Preissl - Suit Yourself Startalior von der Guldegg  " Sunny ". Tohoto psa jsme si vybraly pro jeho klidnou vyrovnanou povahu a velké množství vystavních ůspěchů stejně tak jako jeho potomci po celém světě.  I když to bylo Beautky první krytí vše probíhalo nadmíru dobře :-) .  Nyní se můžeme těšit na malé stěnátka z tohoto slibného spojení

  

 

27.-28.11.2010 Společně s naší kamarádkou Soňou jsme se vydaly na cestu do Nove Gorice ve Slovinsku,kde jsme se chtěly zúčastnit dvou mezinárodních výstav - CACIB Šempeter 2010 a CACIB Vrtojba 2010. Po mírných nesnázích na cestě, způsobených vrtochy alpského počasí, jsme úspěšně dorazily do vesničky Čiginj, kde jsme si zajistily ubytování.

První den, v Šempetru,posuzoval dánský rozhodčí, pan Gert Christensen.Cheyenne a Affy se předvedly na jedničku a panu rozhodčímu se také líbily. Obě obdržely známku V1 CAC,CACIB,BOB. V odpoledních soutěžích se Cheyenne, vedená Soňou, probojovala až na druhé místo v soutěži BIG.

Vrtojba, druhý den, byla pro naše holky úspěšná také. Chorvatský rozhodčí, pan Igor Selimovič dal oběma V1  CAC,CACIB,BOB. Odploledních soutěží jsme se již velmi nerady nezúčastnily, protože alpské počasí opět ukázalo svoji sílu a napadlo asi 20cm sněhu.Tak jsme se raději vydaly k domovu. Timto krásným, ale naročným víkendem jsme úspěšně zakončily letošní výstavní sezonu.  Foto ZDE

 

 

21.11.2010 Dnešní den jsme strávily na  MVP v Nitře. Cheyenne si odvezla svého prvního slovenského CACe a Affy vyborná 1 bez titulu.

 

14.11.2010  Se konala mezinárodní výstava psů v  Polské Kielce.  Na tuto výstavu byly nahlášeny Cheyenne a Affy. Rozhodčí byl pan Wojciech Burski, naše Cheyenne si odvezla pěkny posudek a výborná 2 a Affy VD. Bouhžel se nám po cestě rozbil foták a tak se nám nepodařilo nic nafotit:-(

 

 

9.10.2010   Tento den jsme stravily na MVP v Českých budějovicích.  Obě naše holky ( Affy a Cheyenne) se hezky předvedly a od pana rozhodčího Němce získaly krasné  posudky . Cheyenne V1 CAC  a Affy V1 CAC, res. CACIB a tím splnila podímky pro udělení česky junior šampion.  Foto ZDE

 

1-2.10.2010   Jsme se zůčastnily Evropské výstvy psů ve Slovinském Celje. Této výstavy se zůčastnila pouze Aphrodithé from Fairysett, která nastoupila v mezitřídě a v konkurenci dalších čtyř fen vybojovala V1 CAC  od odbordnice na anglické ohaře Alenky Pokorn. Nasledující den se konala klubová výstava v Pragersku, kde Affy byla přihlášena do mezitřídy. U Affy  se zřejmě projevila únava z cesování a dlouhodobé odloučení od své smečky, což se projevilo na jejím předvedení v kruhu. I když se panu rozhodčímu líbila, tak jeji predvedení ohodnotil známkou dobrá.  Velké díky patří Markétě Kohoutkové , která mi krásně upravila Affy na tyto výstavy. Poděkování patří také Jardovi za možnost dopravy.

28.8.2010   Tento den jsme se zůčastnily MVP v Mladé Boleslavi. Přes nepřízeň počasí dosáhly Cheyenne a Aphrodithé dobrých výsledků. Aphrodithé získala ocenění od pana rozhodčího Josefa Hejdy V2 res.CAC a res. CACIB a  Cheyenne ukončila Junior Championa, když získala ocenění V1 CAC a res. CACIB.

 

 

 7.8.2010  V tento den jsme se poprvé zůčastnily zahraniční výstavy v Polsku. Konala se v krásném prostředí Legnice.Této výstavy se zůčastnila pouze naše Cheyenne, která nastopila v mezitřídě. Tuto výstavu posuzovala paní Agnieszka Wykner ( PL). I přes nepřízeň počasí jsme si odvezli překrásný posudek  V1 CWC, NVP.  Na fotky se mužete podívat ZDE

 

 

 

24.7.2010 V Brně-Žebětíně se konala Krajská výstava psů všech plemen. Malebné prostředí jezdeckého oddílu JK Žebětín  našim fenkám Daisy a Cheyenne perfektně sedělo a tak se předvedly k naší spokojenosti. Daisy dostala ohodnocení Vítěz třídy a Krajský vítěz . Cheyenne Vítěz třídy. Tento den si Martin vyzkoušel poprvé účast v soutěžích Junior handlingu,kde byl,společně s Cheyenne oceněn 56body.

          

 

19.7.2010 Dnes Aéres odjel do nové rodiny. Aérese si odvezl pan myslivec z Ostravy, který se již několik let věnuje chovu a výcviku pointru a  NKO. Přejeme Arinkovy hodně štěstí a pracovních úspěchů , těšíme se na společné setkání na výstavách.

 

 

 

17.7.2010 Se konala NVP v Mladé Boleslavi.  Této výstavy se zůčastnily  Cheyenne a Apthodithé obě ve tř. mladých.  Cheyenne se umístila na druhém místě a Aphrodithé vyhrála V1 CACJ nejlepší mladý jedinec. Pár fotek z vystavy  ZDE .

 

19.6.2010 Jsme se zůčastnili s Beauty, Cheyenne a Aphrodithe na MVP v Brně. Holky domů odjíždely s krásnými posudky od paní rozhodnčí Dvořákové. Cheyenne získala ve tř. mladých svého druhého CAJCe a nejlepší mladý jedinec, Beautka ve tř. pracovní obsadila krásné druhé místo a r. CAC a Aphrodithka ve tř. mladých získala CAJC nejlepší mlady jedinec a BOB !! Z těchto úspěchů máme velkou radost.

 

 

4.6.2010 Za dramatických okolností se naše smečka rozrostla o nového člena. Je jím pes pointr Aéres. Jeho původní majitel. se ho chtěl zbavit tak, že jej podviživeného nechal pobíhat po vesnici, kde na něj zavolal policii.  Na psa narazila moje dcera při své praxi u MVDr. Malého, po vzájemné dohodě jsme se rozlodly psa dovést do naši chovatelské stanice. Jedenáci-ti měsíční Aéres do naší smečky dobře zapadl a úspěšně se zotavuje.

    

 

27.5.2010 Tento den se zapsal do naší chvatelské stanici jako smolný. Zandy si při překonávání branky zlomila pravou zadní nohu. Na klinice doktora MVDr. Malého ji provedl osteosyntézu specialista ortoped MVDr. Šterc . O té doby už se její stav zlepšil na tolik že zúčastňuje her s svými psími kamarádkami, ikdyž to vypadalo že noha bude s trvalými následky.  Za šest týdnů ji čeká další operace, při které ji budou vytaženy hřeby.

       

 

 

24.04.2010   Na MVP do Českých Buděovic jsme odjely s našimi holkami Daisy a Aphrodithé. Daisy se ale na budějovickém výstavišti nelíbilo,což se projevilo na její nechuti spolupracovat a pan rozhodčí ji ocenil pouze známkou Dobrá.Aphrodithé naopak svůj výkon odvedla velmi pěkně.Porazila ji jen Bora z Dvorku Čamourku.Přesto však považujeme ocenění V2 od pana rozhodčího Šonky za úspěch. 

 

10.4 2010 za pochmurného rána jsme se vydali na NVP do Ostravy. Této výstavy se zůčastnily Cheyenne a Aphrodithé. Pan rozhodči MVDr. Čsetmír Šrámek udělil Cheyenne Vyborná 1 CAJC, nejl. mladý jedinec a Aphrodithé získala Výborná 2. Odjížděly jsme zmrzlé, ale spokojé .

 

3.4.2010 se konal Jarní svod v Brně-Dvorska kam jsme se vypravily s našimi juniorkami Daisy, Cheyenne a Aphrodithe. Celý den se vydařil bylo krásné slunečné počasí a holky byly při svém prvním posuzování byly moc hodné.

 

20.3.2010 jsme se zůčastnily s Beauty Morrison a Zandy z Luhové seče Krajské výstay ve Vyškově. Na této výstavě byl rozhodčí Albín Luknár ze SK. Beauty byla oceněna Výborná 1, ve třídě pracovní a Zandy získala Vyborná 1 Krajský vítěz.

 

 Naši letošní výstavní sezonu jsem zahájili na Národní výstavě psu v Olomouci. Na tuto výstavu jsme jely pouze s Beauty, kterou jsme přihlásili do třídy pracovní. Beauty měla ve své třídě jestě jednoho soupeře, ale nakonec vybojovala V1 CAC.

TOPlist